TH-TR

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapRaock Radio

Paylaş | 

Tom:Melek yüzlü bir kalphırsızı.. [Bravo özel 2005]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
JeLibon "
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 5
Ruh Hali : 4
Rep Gücü : 174
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Tom:Melek yüzlü bir kalphırsızı.. [Bravo özel 2005]   Ptsi Nis. 20, 2009 4:44 pm

Tom hakkında bilmeniz gereken ilk şey cildi.Hoş,yumuşak ve tamamen kusursuz.Bu onu hassas yapıyor,neredeyse bir kız gibi.Ama cilt yanıltıcı olabilir.Çünkü melek gibi bir yüzü olmasına rağmen Tom çok havalı bir çocuk;Almancada ''coole Sau'' anlamına gelen ifade ile.Havalı,bol kıyafetleri olan Tokio Hotel üyesi.Şimdiye kadar 25 kızla olduğu söyleniyor.16 yaşındayken ne istedğini biliyordu.Ve bunu yüksek sesle söylüyordu.Önceleri okula adapte olmanın zor olucağını düşünmüştü. ''Ondan nefret ediyordum,yapamıyordum yanlızca oturuyordum'' diyor Tom ve ellerini ceplerine sokup favori pozunu veriyor.İkiz kardeşi Bill ile Magdeburg'un dışındaki okula gidiyor,ilginç bir dil kullanıyor,öğretmenlerine kağıtlar fırlatıp etrafa mürekkep fırlatıyorlardı.Gururlanarak ''Bir çok kez uyarı aldım'' diyor Tom yaydıgı ışık ve parlak-yükselip alçalan ses tonuyla.''Toplantılarda beni şikayet eden aileler vardı'' Bütün kavgalara rağmen Tom iyi bir öğrenciydi.Ödevlerini nadir olarak yapsada not olarak bir ve ikileri vardı.(Almanya'da 6 lık not sisteminin en yüksek notu 1dir.)

Tom asla yanlız kalmaz.Nolursa olsun Bill onun yanında.Ona göre ikiz kardeşi dünyadaki en önemli varlık. ''Bill olmasaydı yaşayamazdım'' diyor.Tom Bill hakkında konuşurken yumuşakça ''Herşeyi beraber yapıyoruz,herşeyimizi söylüyoruz birbirimize.Ayrılamayız'' Küçük çocuk oldukları zaman küçük bir kasabada yaşıyorlardı.Oradan gitmek istediler,dahda fazlasını.Özgür olmak istediler.

Duygusal Bill sarkı sözleri ve şiirler yazmaya başlayınca,Tom zamanını geçirmeye çalıştı: soccer oynamayı,karate yapmayı rap dinlemeyi (tercihi olarak Samy Deluxe),graffiti yapmayı denedi.Ve kendi tarzını buldu:gerçekten geniş hip-hop pantolon ve t-shirtleri,şarkalar ve rastalar. ''Ben 12 yaşındayken bunlara sahiptim''diyor Tom ''Çünkü onlar benim kişiliğimin bir parçası'' O kadar hobinin arasında birşeyi daha denedi :müzik. Okulda yoksun oldugu tüm enerji ve hırsı gitarında gösterdi.Saatlerce,günlerce pratik yaptı.Bugun Tom sahnelerde bir kasırga gibi,gitarı ve bol pantolonlarıyla.''Şuanda hayalimi yaşıyorum''diyor ve Tom gülüşüyle gülümsüyor.Yayılmış ve saygısız,harika bembeyaz dişleriyle.Tom'un gözleri gülünce daralıyor.Bu fındık kahvesi gözleri ile birçok kızın kalbini çaldı.''Tom gerçekten kötü bir çocuk'' diyor kardeşi Bill.Kızları etkileyen Tom'un kendine güveni.O herzaman gözlerin tam içine bakıyor. Ve gözlerinde patırtılı birşeyler var.Bu kızları ona aşık eden bir bakış.''Çocuk parkında onlarla top oynarken kızlar bana aşık olurlardı.'' Söylediği şey yirmi beş kız ise dogru yada söylemeyecek. ''Kaç kızla oldugumu hatırlamıyorum.'' Ama ilkini hatırlıyor. ''13 yaşlındaydım ve bir hayalkırıklığıydı. Büyük beklentilerim vardı'' Bugun bunun daha iyi olduğunu düşünüyor.Tom'un bazı şeyleri söylemesi zaman alıyor şimdi işe ünlü biri,hatta peşinden birçok kız koşuyor. ''Sadece eğlenmek istiyorum''diyor gözleri parlayarak. ''Bunun yanında,kendi yaşlarındaki kızların ilgi alanına girdiğim için diğer çocukların benden nefret etmesi ne kadar harika''

Tom büyük ağzı, hırsı ve melek gibi yüzüyle star gibi yaşamak için doğmuş.''Bir çok insan ünlü oldğumuz için değiştiğimi düşünüyor'' diyor '' Ama dürüst olmak gerekirse bugün nasılsam hep öyleydim'' Ve gülüyor-yanlızca ona inanmak zorundasınız.

Favori filmim:Tom'un favori filmlerinden biri Angelina Jolie ve Brat Pitt'li ''Mr. & Mrs Smith'' 'Bence harikaydı.'
Favori şarkım: Çok fazla var ama Whitney Houston'un I will always love you” şarkısından nefret ediyorum.
Favori arabam:Büyük arabaları seviyorum.Bu yüzden garajımda Hummer yada bir BMW Dreier Cabrio olmasını isterdim.
Favori hayvanı:Şu sıralar maymunum yok ama hayvan olarak bir tane olsun isterdim.Ama üzgünüm bunun için zamanım yok
Favori şehrim:Hayalim birgün Tokyo'ya gitmek
Favori rolmodelim: Alman rapçi Samy Deluxes'un müziklerini seviyorum.Bence şarkıları harika.

Kullanıcı profilini gör
"SharpayTom
Yeni üye
Yeni üye

Takımlar : 2
Rep Gücü : 62
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Tom:Melek yüzlü bir kalphırsızı.. [Bravo özel 2005]   Ptsi Nis. 20, 2009 11:05 pm

MeLekkk ..!
Ama rastaLı meLek :ka25
KaLp hırsızı :D
YakısışıkLı hırsız :D
P.i.s askım ;)
Kullanıcı profilini gör
Séna KauLitz ~
Acemi üye
Acemi üye

Rep Gücü : 268
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Tom:Melek yüzlü bir kalphırsızı.. [Bravo özel 2005]   Ptsi Nis. 20, 2009 11:13 pm

=)) Ah ah :D Teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
tombiş~şeker
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 5
Ruh Hali : 6
Rep Gücü : 886
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Tom:Melek yüzlü bir kalphırsızı.. [Bravo özel 2005]   Cuma Mayıs 01, 2009 7:00 pm

ne hırsızı tom benim kalbimi gaspettiii :D
Kullanıcı profilini gör http://tokiohotelciyiz.ingoo.us/
deniz<3tom
Yeni üye
Yeni üye

Takımlar : 3
Rep Gücü : 238
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Tom:Melek yüzlü bir kalphırsızı.. [Bravo özel 2005]   C.tesi Mayıs 02, 2009 4:55 pm

25 kız olayı yalan bnce...
pis cnm :)
Kullanıcı profilini gör

Tom:Melek yüzlü bir kalphırsızı.. [Bravo özel 2005]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası