TH-TR

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapRaock Radio

Paylaş | 

Gustav: Saçlarım şapkamın altına sığmayınca uzatmayı bıraktım... xD

YazarMesaj
saqopa
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 2
Ruh Hali : 5
Rep Gücü : 172
Rep Puanı : 5

MesajKonu: Gustav: Saçlarım şapkamın altına sığmayınca uzatmayı bıraktım... xD   Paz Mayıs 10, 2009 8:26 am

Bravo: Nasılsın ve hayat nasıl gidiyor?[hahaha soruya bakXD nanik ]
Gustav: Süper gidiyor! Sadece ellerimde yara bantları var[normaldır çünkü benimde şu anda parmaklarım yarabandı içinde]Tur için gerçekten çok sıkı çalışıyoruz ama yollarda olmayı çok özledim... Çok cool olacak!
[maşallah her tura çıkıonuz ama bir türkiyeye gelme zahmetine katlanamıosun hani şu 2 kere konserini iptal ettiqiniz ülke var ya unuttuysan deyem dedim scratch ]

Bravo: Dürüst ol... Nasıl bir tipsin? [çokk merak ediosan aç interneti qörürsün yha soruya bak sanki biz bilmioz lol! ]
Gustav: Kendimi böyle nitelendirmeyi sevmem... Diğerleri bunu daha iyi yaparlar.

Bravo: Şöhret seni değiştirdi mi?
Gustav: Ailem beni uzun bir zamandır tanır (güler) ve en ufak şekilde bile olsun değişmediğimi söylüyorlar.[ben diqerlerine benzemem diosaun yhani]

Bravo: Flört edermisin?
Gustav: Bir yandan çok utangacım ama öte yandan yeni bir kız arkadaşımın olmasını çok isterdim. Ama şu an müzik çok daha önemli. Bu benim 1 numaram! Ama doğru insanla tanışınca kalbimde onun için bir oda olacak![haaaa sen o kzıı beklion bekl bekle o kız ben olduquma göreXD]

Bravo: Bill 2 yıldır kimseyi öpmedi… Senin sonuncun ne zamandı?
Gustav: (düşünüyor) Boah, gerçekten bunun hakkında bir şey bilmiyorum[sakın bille uyma benş bekle ona qöre......]

Bravo: Bir sürü bayan fanınız ayaklarınıza kapanıyor. Bununla nasıl başa çıkıyorsun?
Gustav: Fanlarımızın olması beni mutlu ediyor! Ama birinden birine sonra da diğerine gitmek benim işim değil. Böyle bir şeyi hayatta yapmam, yapmadım da…[bizde fanız ama nedense hep fransakinler fan muamelesi qörüo bizde burda eşek!...]

Bravo: Starların her zaman işlerini yapacak birileri oluyor. Senin de var mı?
Gustav: İşlerimi kendim yapmayı tercih ederim. Bu nedenle de kontrollüyüm. (sırıtıyor) İnsanlar benim arkamdan emeklemek zorunda değil[keşke benim olsa ödevlerimi yapsa,sitede açıcam konuları açsa,odamı toplasa ne gsl olurdu ama nerde.......]

Bravo: Kendin gibi kalmak güzel olsa gerek?[yok bide berbat olcaktı]
Gustav: Evet bu çok önemli! Ben sarı çiçek isterken kırmızı çiçek getirildiği için bir konseri iptal etsem bu delilik olurdu! Böyle şeyleri anlamıyorum.[örneqin bizim tü
rk sanatçılarımız]

Bravo: Ağustos 2005te kısa bir süreliğine bir kız arkadaşın vardı…[o kızın adını bile anmazsanız çok sevinicem yoksa kızın saq kalma ihtimali %1 iken %0^a incek]
Gustav: Evet! O zamanlar öyleydi… Hala iyi öpüştüğümden şüpheliyim. Bir fikrim yok. Pratik yapmaya devam etmeliyiz! (gülüyor)[qel yapalım]

Bravo: Grup arkadaşlarına göre röpörtajlarda daha suskunsun…
Gustav: Arkaplanda kalmayı seviyorum. Bu da benimki… Ama bir konuda fikrim olduğu zaman onu söylerim…
[
nedir bu arka planbda kalma sevdası yha anlamaım qitti valla]

Bravo: Seni diğer Tokio Hotel üyelerinden farklı kılanlar ne?
Gustav: Diğerleri uzun saçlı. Son tur sırasında benimki de biraz daha uzundu. Ama bu benim için daha çok vakit almaya başladı. Ayrıca bir süre sonra onları şapkamın altına sığdıramamaya başladım (gülüyor) Bizi farklı kılan şey? Diğerleri benden daha büyük ve benden daha uzun süre uyuyorlar…[emin ol ki onlardan daha iyisin sen]

Bravo: Sabah kaçta kalkıyorsun?
Gustav: Genelde 6.30 gibi uyanmış olurum. Kendime tekrar uyumam gerektiğini söylerim. 9.30 a kadar yatakta kaldığımda ise çılgına dönerim.[heralde ben o saate kalksam sevinçten deliye dönerim nanXD] Bütün gününüzü uyuyarak ziyan etmiş oluyorsunuz.[yoooo bence uyumak çok ama çok gsl]Diğerleri akşamüzeri olduğunda anca kalkıyorlar![kalkmasalar şaşardım ztn aynı benler yhaXD]

Bravo: Neye dayanamazsın?
Gustav: Birisi benimle 63 yaşımdaymışım gibi konuşursa… (gülüyor)

Bravo: Ve neyi seversin?
Gustav: Konserimizin ilk saniyelerini! Birkaç saniye içinde ne kadar büyük bir enerjiye sahip olduklarını fark edersiniz…
Kullanıcı profilini gör
Nina
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 1
Ruh Hali : 6
Rep Gücü : 153
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Gustav: Saçlarım şapkamın altına sığmayınca uzatmayı bıraktım... xD   Paz Mayıs 10, 2009 1:29 pm

Gustav: Evet! O zamanlar öyleydi… Hala iyi öpüştüğümden şüpheliyim.
saçmalıyo kısaca xD
ahh canım gel ben sana söylerim iyi mi öpüşüyorsun kötü mü iii ll
p.i.s
Kullanıcı profilini gör
"LayLaCuLLen
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 5
Ruh Hali : 4
Rep Gücü : 515
Rep Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Gustav: Saçlarım şapkamın altına sığmayınca uzatmayı bıraktım... xD   Paz Mayıs 10, 2009 5:58 pm

sapık eylül :ka25
Benden Çekmiş hoh :ka25

Sizde İmzadaki Gibi RekLam Vermeyin..
Zaten Dost Siteler De Yazılıdır..
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelfantr.eniyiforum.net
Nina
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 1
Ruh Hali : 6
Rep Gücü : 153
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Gustav: Saçlarım şapkamın altına sığmayınca uzatmayı bıraktım... xD   Ptsi Mayıs 11, 2009 12:05 pm

Sapık mı !!
aaa ne kadar yanlıs dusunuosun oyle. :ka25
Yalan albino
Kullanıcı profilini gör
"LayLaCuLLen
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 5
Ruh Hali : 4
Rep Gücü : 515
Rep Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Gustav: Saçlarım şapkamın altına sığmayınca uzatmayı bıraktım... xD   Ptsi Mayıs 11, 2009 9:27 pm

Aha Aha Aha :ka25
Tavşan Seni
Benden Çekmişsin Doğru Ama :ka25

Sizde İmzadaki Gibi RekLam Vermeyin..
Zaten Dost Siteler De Yazılıdır..
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelfantr.eniyiforum.net

Gustav: Saçlarım şapkamın altına sığmayınca uzatmayı bıraktım... xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bildiğimiz rockçıların isimlerini yazalım............
» kişisel ileti yazıları
» TRaBZoNSPoR MaRŞLaRı
» SAÇ KESİMİ??
» Victoria Beckham’ın Ayakkabı Koleksiyonu