TH-TR

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapRaock Radio

Paylaş | 

(= telefon mesajları =)

YazarMesaj
gizem*
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 3
Ruh Hali : 4
Rep Gücü : 181
Rep Puanı : 6

MesajKonu: (= telefon mesajları =)   Cuma Mayıs 22, 2009 1:11 pm

yaşlı dedeyle nenenin evleri ön ve arka alarak iki bölümdür arka bölümü kiralamak isterler adam kiralık yazısına yapıştırıcı sürer ve sandalyeye koyar.
kadın yanlışlıkla oturup poposundaki kiralık yazısıyla çarşıya çıkar
onu gören bi genç dalga geçmek için teyze sadece arka kısım mı kiralık diyince
nenede he kuzum on taraf dedenle bize ancak yetio der..... :ka25
........................................................................................................................................................................................................
ilk defa buyuk şehire gelen köylü parkta iki sevgiliye rastlar, iki sevgili birbirlerine :
"gözlerimin içinde ne görüyorsun diye sorarak birbirlerine aşkı sevgiyi dünyanın bütün güzelliklerini" diyerek konuşurlar.
bu konuşmalar köylünün çok hoşuna gider .
köyüne dönünce sabah karısına :
"giz hatce gözlerimin içinde ne görüon diye sorar.
karısı köylünün yüzüne bir süre baktıktan sonra: " CIPAAAAAAK !!! " der. :ka25
.......................................................................................................................................................................................................
öğrenci misin? dersler çok mu sıkıyor? artık yeter mi diyorsun?! o zaman hemen "bitsin artık bu çile" yaz
7800 a gönder "nah biter" melodisi cebine gelsin.
..........................................................................................................................................................................................................
TEMBELLİK ANAYASALARI :
1. insanlar yorgun doğar ve dinlenmek için yasarlar.
2. çalışmak insanı yorar. yorgunlukta sağlığa zararlıdır.
3.gündüz dinlen ki gece rahat uyuyabilesin.
4.oturman mümkünse ayakta durma, yatman mümkünse oturma....
5.yarın yapabileceğin biişi bugünden yapma.
6.dinleenen birini görürsen otur ona yardm et.
7.çalışma isteğin gelirse bir yere otur ve bunun geçmesini bekle bidibidi
..............................................................................................................................................................................................................
sunnet yaz 3162 ye gönder kopan parçası cebine gelsin. :ka25

..............................................................................................................................................................................................................
adamın çok zeki bi oğlu olmuş.
çocuk buyumuş okul çağına gelmiş.
adam düşünmüş otobüsle göndersem herkese laf sokar dayak yer.
taksiyle göndermeye karar vermiş.
taksiciye " bak kardeş ne derse sesini çıkarma laf sokar karışmam" demiş adam tamam demiş.
biraz ilerlemişler .
çocuk:" annem polisbabam polis olsa bende polis olurum .
taksici sinirlenmiş radyonun sesini açmış . çocukta tekrar annem öğretmen babam öğretmen olsa bende öğretmen olurdum.
adamda arkasını dönmüş annen o.s.p. baban p.z.v.n.k olsa ne olurdun ?
çocukta gülerek o zamanda taksici olurdum demiş .. :ka25 :ka25 :ka25
hoca gemçlere vaaz veriyor.gençler içki içmezseniz cennette sizi 40 cariye bekliyor.
içerseniz o şişeler boynunuza asılacak.
gençlerden biri derki; hocam o şişeler dolu mu olacak .
hoca sinişrlenir. lan hayvan orda içkinin ne işi war orası meyhanemi ?. genç cewap verir eeee hocam orda cariyenin ne işi var?
orası k.r.h.ne mi ? :ka25 :ka25
..........................................................................................................................................................................................................

NASIL ARKADAŞLAR? BEYENİRSENİZ DEVAM EDEBİLİRİM =) :ka25
Kullanıcı profilini gör
anqeL_biLL
Yeni üye
Yeni üye

Takımlar : 2
Rep Gücü : 100
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: (= telefon mesajları =)   Ptsi Haz. 08, 2009 11:57 am

1.ciyi biliyodum :ka25
sağol canım süperlerxD
Kullanıcı profilini gör
zeYnox)
Yeni üye
Yeni üye

Takımlar : 5
Ruh Hali : 7
Rep Gücü : 58
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: (= telefon mesajları =)   Ptsi Haz. 08, 2009 12:14 pm

dewam ya süpermiş xd koptum :D
Kullanıcı profilini gör
gizem*
Acemi üye
Acemi üye

MesajKonu: Geri: (= telefon mesajları =)   Çarş. Haz. 10, 2009 12:33 pm

teşekkür.

pi
Kullanıcı profilini gör
~PrEttY*AnGeL~
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 2
Ruh Hali : 10
Rep Gücü : 99
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: (= telefon mesajları =)   C.tesi Ağus. 15, 2009 6:45 pm

devam canım süperr
Kullanıcı profilini gör
gizem*
Acemi üye
Acemi üye

MesajKonu: Geri: (= telefon mesajları =)   Paz Ağus. 16, 2009 4:13 pm

peki devam ediyorum :)

PARA İLE :bir ev alabilirsin ama bir yuva alamazsın.bir saat alabilirsin ama zaman alamazsın.bir kitap alabilirsin ama bilgi alamazsın.bir ilaç alabilirsin ama sağlık alamazsın .gördüğün gbi para herşey değildir.genelde acı ve sıkıntı verir bunları sana söylüyorum çünkü dostunum! dostun olarak seni acı ve sıkıntıdan kurtarmak isterim .lütfen tüm paranı bana gönder ben senn yerine sıkıntı çekerim ... :D

.................................................................................................
kızlar
15-25 yaş arası futbol topu gibidir 22 kişi peşinden koşar.
25-30 yaş arası basket topu gbidir 10 kişi peşinden koşar.
30-35 yaş arası yaş arası tenis topu gibidir 2 kişi peşinden koşar.
40 ında ise kartopu gibir atarsın herkes kaçar :D:D

..................................................................................................

birgün öğretmen sınıfta vücudun istemediğmiz halde çalışan organı nedir die sormuş sınıfın en haylaz öğrencisi el kaldırmış öğretmen söyle çocuğum demiş çocuk tik demiş öğretmen aferin oğlum senin adın ne demiş çocuk tüleymen demiş :D
...................................................................................................

iki tavuk süper markette gezerken yumurta reyonuna grmişler .yumurtanın fiyatı 5 krşmuş tavuklardan biri diğerine hava atarak bak bunu ben yumurtladım demiş. diğer tavukda başını eğmiş .az ilerde çift sarılı yumurtalar varmış . onların fiyatı 5 kuruşmuş diğer tavuk hemen zıplamış : bunlarıda ben yumurtladım demiş.karşısındaki tavukta alaycı bir şekilde:
aslında bnde çift sarılı yumurlicaktımda kocam 1 kuruş için k*çını yırtmaya değmez dedi :D
...................................................................................................

hatırlar mısın kafamıza beyin yiyen solucan girmişti benimki beynimin yarısını yiyip doymuştu seninki ise açlıktan ölmüştü :)

.......................................................................................................

hiristiyan çocuğun biri annesinden bisiklet istemiş anneside sen çok yaramazsın günahın çok, İsa dan iste bisikleti demiş . çocukta oturup bi mektup yazmış beğenmemiş yırtmış ... bir daha yazmış ... derken onuda yırtıp kiliseye gitmiş . annesi sevinmiş ,çocuk dine imana geldi diye kiliseye giden çocuk sağına soluna bakmış Meryem ana biblosunu alıp eve gelmiş ... tekrar başlamış mektuba :'' İsa , anan elimde bisikleti ister getir ister getirme '':)

.....................................................................................................

senden ayrı kaldığım her saat bir tuğla her dakika bir çimento olsaydı ... tuğla ve çimentodan bir tuvalet yapar böyle ayrılığın içine s*çardım

......................................................................................................

NOT: seni seviyorum ...
DİPNOT : seni çok seviyorum
YERİN DİBİ NOT: seni canımdan çok seviyorum
YERİN YEDİ KAT DİBİ NOT: yaşasın petrol buldum :D
.....................................................................................................

yahudinin biri bi kıza aşık olmuş babasına 'bu kızı istemeye gidelim' babasıda tamam demiş gitmişler kızı istemeye çocuğun babası kızın annesini görünce 'kalk oğlum gidiyoruz'demiş çocuk yolda sormuş neden apar topar kalktık baba kızı istemicek miyiz ? demiş babasıda 'bak oğlum o kızın anasıyla geçmişte bi maaceramız olmuştu o kız senin kız kardeşin demiş çocuk bunu duyunca ağlayarak annesinin yanına gitmiş annesine olan biteni anlatmış annesi merak etme oğlum o kızla evlenebilirsin çünkü sende babanın oğlu değilsin demiş :D

ŞİMDİLİK BU KADAR HEPİNİZE MUCK
Kullanıcı profilini gör

(= telefon mesajları =)
1 sayfadaki 1 sayfası