TH-TR

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapRaock Radio

Paylaş | 

"483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
bLacktooth '
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 5
Ruh Hali : 4
Rep Gücü : 102
Rep Puanı : 2

MesajKonu: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Salı Ağus. 25, 2009 8:20 pm

Hikaye tamamen bana aittir.Hiçbir yerden [ç]alıntı değildir.Kişiler hayal ürünüdür..İkisi dışında ;D [Tom ve Bill]

Karakterler:

Alice Granger:

Alice ; 18 yaşında , 1.74 boyunda voleybolcu bir kız.Babası milyarder ve çoğu ülkede tanınıyor ama Alice babasının kızı olarak pek tanınmıyor..Kısaca çok zenginler..Zeki, güzel, yeri gelince komik, yeri gelince duygusal ... vs. vs. ;D

Emma Elitsa:

Emma;18 yaşında , 1.70 boyunda Alice gibi voleybolcu bir kız. Ayrıca Alice'nin en iyi ve ev arkadaşı. Babası Alice'ninki kadar olmasa da yinede zengin. Zeki, güzel, pek konuşkan değil, yeri gelince komik , yeri gelince duygusal...

Lily Evans:

Lily; Alice'nin kuzeni.. İleriki bölümlerde karşımıza çıkacak bir karakter. 17 yaşında , 1.70 boyunda, ressam.. Biraz çatlak, çılgın, eğlenceli bir tip..

Kevin Grint:

Kevin: Bu görünüşü biliyorsunuz ama çaktırmayın. Başka erkek bulamadım malesef ;D Herneyse ileriki bölümlerde karşımıza çıkacak karakterlerden.. 19 yaşında, 1.82 boyunda, müzisyen..[yani Tom ve Bille aynı sınıfta ;D].. Yakışıklı, komik, romantik, vs.vs. hikayede görürsünüz ;D

Bonny Rain:

Bonny: Kısaca melek görünümlü şeytan…

1.böLüm

Emma : Alice hadi kalk daha bu şehirdeki okulumuzun ilk günü kal hadi kalk.
Alice: Cırlamanı gerektiren şey ne acaba ?
E: okula geç kalıcaz hadi .
A: tamam ya kalktım.
E: kahvaltıyı hazırladım çabuk üzerini giy ve hemen aşağı in.
A:kızım başımda diktatörlük taslama bana kulaklarım zaten yüksek bir frekans yedi bidaha aynı şeyi çekemicem.
E:o zaman çabuk ol !
A: Emrinizdeyim kraliçem :ka25

Alice **
Bu Emma’dan kurtulmak imkansız.. Hemen giyinmeliyim yoksa o yüksek frekansla kahvaltımı yapmak istemiyorum. Hmm.. Bi gardolabımıza bakalım ne giyebilirim. Heh.. Şu yırtık kotum.. üzerine şu beyaz askılı blüzüm..mavi çantam..saçlarımı salarım.. D&G gözlüğümü takarım.. Ayağımada beyaz allstarları giydimmi tam olurum ;D
Hemen hazırlanıp aşağıya indim Emma kahvaltı yapmamı beklemeyecek heralde kapıda dikilmiş öylece bana bakıyor.

A:hayırdır beklemeyecek misin beni ?
E:hayır canım sana hemen hazırlan demiştim ama kaç saat oldu süslenemedin.
A:off iyi be gidersen git meraklı değilim sana.
E: arabada bekliyorum çabuk ol.
A:kızım arabanı alıp gitsene.
E:hani seninkiyle gitçektik.
A: Kızım hem beklemek istemiyosun hemde benim arabamla okula gitmek istiyosun.
E:ya okulda daha yeniyiz öyle ezik gibi tek başımamı gidiyim yani yanımda canım arkadaşım olmadan.
A:az önce başımda diktatör çalar saat gibi cırlıyodun n’oldu şimdi ..
E:hiiç.. hadi konuşmada tık şunları ağızına geç kalıcaz.
A:bari ben tıkınırken şu mavi çantamı getir bi zahmet.
E:tamam..
E:geldim hadi hazır mısın ?
A: evet ama dişlerimi fırçalamadım :S
E:off hadi çabuk

**2 dk sonra**

A:geldim !
E: bir çıkamadık he..
A: tamam tamam hadi yürü.

Kapıyı kapattık ve arabaya bindik. Arabam :ka25 ehliyetimi daha geçen ay aldım babamda burada okulu kazandığım için bana hem araba hemde kalmamız için bir villa aldı.Babam benim için herşeyi yapar. İşte bu yüzden babamı çok seviyorum. Emma ile konuşa konuşa okula geldik. Okulu görmeye gelmiştim ama böyle kalabalık görünce birden heyecanlandım.. Neyse park ettim ve arabadan indik.

E: ohh be sonunda geldik.
A: ne o şikayetçi misin ?
E: yoo ondan değil heyecanlandım birden.
A: bende :ka25

O sırada yanımıza bol giyinen şapkalı ve rastalı saçları olan birisi geldi aslında biraz tuhaf , biraz hoş ve hmm.. biraz da kendini beğenmiş bir tipi vardı bu kişi bana doğru yaklaşıyordu Emma’ya ise kirpi gibi saçları olan dar giyinen makyaj ve oje süren.. Oha lan erkek mi ? erkek makyaj yapıp oje sürer mi ? :S Neyse yanımıza gelip bol giyinen:

X: merhaba kızlar ben Tom. Tom Kaulitz..
A&E : merhaba.
X2: Bende Bill. Bill Kaulitz..
A&E: Merhaba.
T: Güzel bayan isminizi öğrenebilir miyim ?
A: ismim Alice.
B:Şey bende sizin adınızı şey etsem ? ;D
E: Emma..

Tom denen çocuk Bill’e bakarak yuh gibilerinden bir kafa hakereti yaptı ;D

T:siz bu okuda yenisiniz galiba 1. Sınıf.
A: evet öyle..
T:hmm. Okulu tanımanızda yardımcı olabiliriz.. Kimin nasıl birisi olduğunu neler yaptığını kiminle çıktığını herşeyi biliriz o yüzden yardımcı olmak isteriz. Tabi siz kabul ederseniz..
E: ah evet tabi..
A: yoo hayır buna hiç gerek yok biz kendimiz hallederiz dimi Emma..
E: =(
A:neyse hoşçakalın. [mırıldanarak] birdaha görüşmemek üzere..
T: efendim ?
A: yok bir şey.. Hadi Emma yürü .
E: tamam..

**

T: abi kızı gördün mü taş gibi hatun bununla iyi vakit geçirilir…
B: bence diğeri daha güzeldi.
T: abi diğerini güzel bulsaydım ona sarkardım herkesin zevki ayrı bu bence daha güzeldi..

Neyse bu çocuklar çok tuhaflar. İlk ders sıkıcıydı Emma ile cam kenarında en arkanın bir önündeki sırada oturduk.. Okulda yeni olduğumuz için tanışmalar filan oldu.. yani sıkıcı bir dersti..Neyse tenefüs oldu.. tam sınıf kapısından çıkarken birisi önümde kazık gibi dikildi. Bu o tuhaf çocuk Tom’du.

T: naber?
A:iyidir de önümde kazık gibi durmasan çok sevinicem.
T: nereye ?
A: napıcaksın? Okulu gezicem bir mahsurumu var.
T: yoo hayır teklif etmiştim ya beni beklemediğin için biraz ..
A: kabul etmedim zaten şimdi çekil önümden..
T: tamam buyrun.

Gidiyorum ama arkamdan geliyor ne yapmaya çalışıyor bu çocuk ?

A: yine ne var ?
T: sen benden pek hoşlaşmadın galiba ;D
A: aslında iyi çocuksun ama kendini beğenmişsin… ve hmm tuhafsın..
T: gerçekten öyle miyim ?
A: evet öylesin.
T: tamam hareketlerime dikkat edicem seninle arkadaş olmak istiyorum. Senin için bi sakıncası var mı ?
A: rahatsız edici hareketler yapmadığın sürece yok.
T: tamam.. O zaman benimle kafeteryaya kadar eşlik etmeye ne dersin ?
A: olur :D

Neyse kafeteryada birer meyve suyu içtik.Zil çaldı ve sınıfa doğru ilerliyordum. Tom yine arkamda beni takip ediyor sınıfın kapısından girdim oda girdi.

A: tamam tuhaf arkadaşım niye takip ediyorsun ?
T: seni takip etmiyorum burası benimde sınıfım..
A:ne ?
T: ne ne ? burası benimde sınıfım dedim..
A:hmm :/

Gitti bizim sıranın arkasına oturdu. Ne yapmaya çalışıyor bu çocuk.

A: n’oluyo şimdi ? niye arkamıza oturdun bu kirpi çocukla ?
T: burası senin sıran değil mi ? dedi bizim sırayı göstererek.
A: evet .
T:sana daha yakın olabilmek için arkadaşım ;D
A: off..

Aslında Tom gerçekten çok hoş bir çocuk. Ama çok tuhaf hareketleri var . Yada bana öyle geliyor. Arkadaşları alışıktır ama biz yeni tanıştığımız için olmalı heralde. Acaba gerçekten arkadaş mı olmak istiyor yoksa niyeti farklı mı ?

YorumLarınızı bekLiyorum arkadaşLar.. Bu benim iLk hikayem.. AsLında iLk yazmış oLduğum hikayem değiL ama hiçbirini 2 veya 3 böLümden sonra devam ettiremedim.. Zaten herhangi bir sitede yayınLamamıştımda .. Bu hikaye devamını getirebiLdiğim iLk hikaye :ka25 Neyse arkadaşLar yorumLarınızı bekLiyorum.. İyi okumaLar =)

En son bLacktooth ' tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 12:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
rockperisi
Moderatör
Moderatör

Ruh Hali : 7
Rep Gücü : 1864
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Salı Ağus. 25, 2009 8:55 pm

süper çok güzel devam et lütfen

Kullanıcı profilini gör
bLacktooth '
Acemi üye
Acemi üye

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Çarş. Ağus. 26, 2009 1:15 pm

Sanırım beğeniLmedi =(
Kullanıcı profilini gör
rockperisi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Çarş. Ağus. 26, 2009 4:14 pm

siteye giren pek yoq ondandır canım üzme kendini sen devam et kl

Kullanıcı profilini gör
''ЧqмЯ × ŦoM
Yeni üye
Yeni üye

Ruh Hali : 8
Rep Gücü : 49

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Çarş. Ağus. 26, 2009 4:45 pm

süper olmuş canım devam ett :)
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelciyiz.forumup.com
rockperisi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Çarş. Ağus. 26, 2009 4:58 pm

devam et hadii

Kullanıcı profilini gör
gizem*
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 3
Rep Gücü : 181
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Ptsi Ağus. 31, 2009 11:56 am

çok güzel olmuş pıtırcığım dewam et lütfen :)
Kullanıcı profilini gör
rockperisi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Ptsi Ağus. 31, 2009 7:27 pm

DEVAAAAAAAM

Kullanıcı profilini gör
bLacktooth '
Acemi üye
Acemi üye

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Salı Eyl. 01, 2009 12:31 pm

Tamam koyuyorum bölümü...
Kullanıcı profilini gör
bLacktooth '
Acemi üye
Acemi üye

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Salı Eyl. 01, 2009 12:34 pm

2. böLüm

Emma yine bu sabah dakik çalar saat gibi kafamda öttü. Böylece kalktım. Elimi yüzümü yıkadım.. Üzerimi değiştirdim..Kahvaltımı yaptım ve evden çıkmadan ve her zaman yaptığım şey olan dişlerimi fırçaladım. Hele de evden çıkarken asla fırçalamadan çıkmam ;D Neyse okula yine benim arabayla gittik. Tabii dün sabah ki gibi Tom ve Bill pardon sadece Tom Bill bugün yok ;D kapıda bekliyordu. Arabadan indik ve ben Tom’un yanına gittim Emma’da sınıfa..

A: günaydın =)
T: günaydın =)
A: naber..
T: iyilik güzelim senden? ;D
A: iyi de.. güzelim ? ;D
T: buna alış canım benim konuşma tarzım böyle ;D
A: peki :D
T: sınıfa geçelim mi ?
A: tamam.

Ve sınıfa gittik.. Aslında gerçekten de hoş çocukmuş. Benim için davranış şeklini mi değiştirmiş ne ;D . Neyse gittim ve sırama oturdum. Bill ve Tom’da arkamızda oturuyorlar. Tabi biz gelene kadar Emma ile Bill sohbeti koyulaştırmış :D . Ders başladı. Dersi dinlerken bir şey hissettim. Birisi saçımla oynuyordu. Bu Tom’du !

A: Tom ne yapıyorsun bırakır mısın saçımla oynamayı dersi dinleyemiyorum !
T: napıyım çok güzel saçların var dokunmak , oynamak hoşuma gidiyor.. Ya n’olur oynıyım fazla rahatsız etmem..
A: iyi , peki.

Bu çocuk gerçekten tuhaf ama bazen böyle yapması hoşumada gitmiyor değil yani =) bence Tom gerçekten hoş ve şeker bir çocuk. Ama onunla çıkmayı düşünmem. Nedense o konular için tipim değil. Neyse sonunda zil çaldı…

A: Emma ben çok acıktım kafeteryaya inelim mi ?
E: tamam .
T: nereye kızlar ?
A: kafeteryaya. Geliyor musunuz ?
T: kaçar mı ? ;D Hadi Bill..
A: ;D
B: tamam..

Kafeteryaya indik bişeyler yedik. İşte zil çaldı.. Dersler işlendi. Artık eve gidiyoruz şükür ;D Tam arabaya binecektim ki Tom kapıyı tuttu.

T: eve mi güzel arkadaşım ?
A: evet .
T: bence hayır !
A: neden ?
T: işte seni bir yere götüreceğim..
A: iyi ama Emma ?
T: onu Bill bırakır eve…
A: peki.

Bill Emma’yı arabasına bindirdi..bende direksiyonumun başına geçtim .Tom’da bana kaş göz işareti yapıyor ama hiç bir şey anlamıyorum.

A: ne yapıyorsun Tom ?
T: yana atla bebek arabayı ben kullanacağım .
A: oldu canım başka ?
T: başka bir şey istemem şeker yana atla yeter benim için ;D
A: off..
T: offlama şeker gidince çok beyeneceksin..

Beni çok acayip bir yere getirdi. Ormanın içinde bir yerde küçük bir kulübeye . Bu çocuk beni kaçırdı mı yoksa bana işkence mi edecek … ;D

A: Tom buraya niye geldik..
T: birazcık bekle..
A: off tamam..
Arabadan indik ve kulübenin içine girdik..
T: ne içersin ?
A: hiçbişey istemiyorum.
T: peki.. Bu arada kulübeyi dolaşabilirsin ?
A: Tom ilk önce beni buraya neden getirdiğini söyler misin ?
T: ya söyleyeceğim ama ilk önce evi gezmen lazım.
A: peki.. yukarıdada mı odalar var ?
T: evet !

Yukarıya çıktım. 2 odaya baktım . Sadece yataklar var. Bir odanın kapısına geldim açmaya çalışıyorum ama açılmıyor. Off kapı sıkışmış olmalı.. Heh sonunda açıldı. İçeride koltuklar falan filan var herneyse işte :D Neyse aşağıya indim Tom şömineyi yakmış.elindede iki tane nescafe ;D

T: Gezdin mi ?
A: evet ! gerçekten güzel bir yermiş ama beni buraya neden getirdiğini hala anlamış değilim.
T: aslında bu ev benim için çok değerli.
T: çünkü ilk deneyimlerimi burada yaşadım ;D Sonra odayı 483’e taşıdım.. ;D
A: ne deneyimi bunlar ? :S
T: anlarsın işte.. S*X
A:[ hönk ! ]
T: otursana..
A: pekii.. :S
T: aslında sen benim dostumsun. Senin gibi hiç arkadaşım olmadı. Sen çok farklısın.
A: ne bakımdan ?
T: ne biliyim. Davranışın… vücudun.. belki senle şey yaparız diye düşünmüştüm..
A: ne ?
T: öff anlasana işte yaa.
A: Tom böyle birşeyi nasıl söylersin.. 483’lük kızlaramı benziyorum ben ordan bakınca. Hata bende sana güvenerek hata yaptım özür dilerim. Seninle hiç arkadaş olmayacaktım..
T: [hönk! ] yaa yanlış anladın Alice. Sen istemiyosan sorun değil ama yatakta kötü değilimdir yani ;D
A: ya bide hala böyle konuşuyorsun. Birdaha yüzünü bile görmek istemiyorum. Hatta 5 m yakımından geçmesen bile senin için iyi olur.Senden iğreniyorum..
T: yaa Alice bi dinlermisin ? hem nereye gidiyorsun kaybolursun…

O bunları söylerken ben çoktan arabaya binip arabayı çalıştırmıştım bile. Gerçekten de söylediği gibi kaybolmuştum. Yola çıktım ama yinede ıssızdı burası. Ağlıyordum. Sessizliği sacede ağlayışım bozuyordu. Buradan pek araba geçmiyordu anlaşılan. Off ne yapacağım şimdi ben gerçektende kayboldum . Tanrım yardım et. Biraz ağladım. Sonra sustum. Saate baktığımda saat 12.43’tü. Aman Tanrım Emma meraktan çılgına dönmüştür. Eve dönmeliyim ama yolu bilmiyorum birisi geçse de ona sorsam diyorum ama yok kimse buradan geçmiyor. Terkedilmiş bir köy gibi burası. Sokak lambalarıda yok burada. Çok karanlık. Allahım sesimimi duydun ne. Bir grup erkek geliyor. Napalım onlara sorucaz artık. Camı açtım ve ..

A: bakar mısınız ?
X: bakarız güzelim buyur.
A:[biraz korkarak] şey ben kaboldum da yolumu bulamıyorum acaba … ‘ya nasıl çıkabilirim ? [noktalı yeri ben bile bilmiyorum ;D]
X: şimdi güzelim sen arabadan in ben sana güzelce tarif ederim. [arkasındaki maganda tipliler gülmeye başlar]
A: yok böyle iyi siz anlatın ben anlarım.
X: böylede görmeden olmuyor yav. Dedi ve telefonunun ışığını yüzüme tuttu..
X: ooo sen şu bizim okuldaki yenilerdensin . Hayalimin kadını Alice. Hahaheheha..
A: sen beni nereden tanıyorsun ?

Dedim ve suratına dikkatle baktım. Bu bizim okuldaki dayı gibi olan çocuk Dylan. Bu çocuğa sinir oluyorum uzaktan sürekli beni izliyor çünkü :@

A: seni hatırladım sen okuldaki maganda tiplisin. Sürekli beni gözetleyen. Benden ne istiyorsun ?
D: seniiii ! hahahehahehah [ o nasıl bir gülmektir öyle ;D ] Hadi sana yolu tarif edicektim ama in aşağıya.

Dedi ve arabanın kapısını açıp beni kolumdan çekti ve blüzümü yırtmaya çalıştı ama yapamadı ;D o sırada birisi kızı bırak dedi ve Dylan’a ağız yür girdi. Allah’ım sana şükürler olsun ama bu kim ? hemen arabaya bindim. Diğer çocuklarda beni koruyan adama saldırdığı için onlarlada biraz uğraştı. Bu adam beni koruyor ama iyi birisi mi kötü birisi mi bilmiyorum ya buda bana bir şey yaparsa. Yoksa bu Tom mu ? hayır olamaz. Ya karanlıkta yüzünüde göremiyorum ki. Hemen arabanın lambasını açtım. Ama yine görünmüyor. Bir baktım azda olsa gözüküyor adamların hepsi yerde.Kalkıp kaçmaya başladılar. Dylan adama kürüf etti ;D Adam arabaya doğru yaklaşıyor kendimi geri doğru çektim ve gayet normal birisine benziyor. Ama kim ?
Kullanıcı profilini gör
rockperisi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Salı Eyl. 01, 2009 2:41 pm

kim bu kim? devam et canım merak ettim yhaa

Kullanıcı profilini gör
bLacktooth '
Acemi üye
Acemi üye

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Cuma Eyl. 11, 2009 12:30 pm

3. bölüm

[Z kişisi ;D ] : korkmayın benim bir zararım olmaz. Sadece yardım için buradayım.
A: peki kimsiniz ?
[Z]: ben Troy. Sizin yan villanızda oturuyorum. Arkadaşlarımla dışarıdaydım eve gelirken arkadaşınızı gördüm telaşla evden çıktı. Merak ettim ve sordum ne olduğunu kayıp olduğunuzu söyledi. Bende yardım edebileceğimi söyledim ve aramaya çıktım ve buldum ;D
A: peki burada olabileceğimi nereden bildiniz ?
Troy: aa .. orasına meslek sırrı diyelim ;D
A: artık eve gitmek istiyorum.
Troy: peki hanım efendim ;D
A: böyle sizli bizli konuşmasak alışık değilim böyle şeylere :D
Troy: peki.. ııı
A: Alice.
Troy: Alice :D..yan koltuğa atla o zaman tekrar kaybolmak istemezsin değil mi ?
A: evet..

Dedim ve Troy beni eve kadar getirdi.

A: çok teşekkür ederim Troy.
Troy:Bir şey değil görevimiz =)

Biz bunları konuşurken Emma kapıyı açıp bana doğru koştu :

E: Tanrım sana şükürler olsun Alice nerelerdeydin [ sarılma =) ]
A: hiiç dolaşıyım derken kayboldum…
E: en son Tom ile gitmiştin ama beraber değilmiydiniz ?
A: neyse bunları sonra konuşalım Emma artık içeri geçsek çok yoruldum hemen yatmak istiyorum..
E: peki tamam. Bu arada çok teşekkür ederim Alice’i bulmama yardım ettiğiniz için..
Troy: önemli değil. İyi geceler..
A&E : iyi geceler..

Hemen eve girip soğuk bir duş aldım ve hemen yattım .bugün Tom’un kulübesinde olanları hatırladım ve hiç uyku tutmadı. Sabaha kadar ağladım şuan gözlerim şiş içinde. Nasıl böyle bir şey düşünebilirki. Kalktığımda Emma çoktan okula gitmişti bile. Bende üzerime eşofmanlarımı giyip hemen bir sandiviç hazırlamaya başladım çünkü çok acıktım. Hazırladım yanınada bir vişne suyu aldım tv’nin karşısına geçtim. Herşeyi unutmuş gibiydim. Ama benim için en iyisi buydu. Saat 14:00’a gelirken kapı çaldı.Bu Emma olamazdı daha 1 saat vardı okuldan çıkmaya. Kim acaba ? Kapıyı açtım ve :

A: Tom !
T: Alice konuşmamız lazım lütfen.
A: konuşacak bir şey yokki konuşalım..
T: Alice lütfen saçmalama sandığın gibi değil söylediklerim.
A: neymiş o halde.
T: evet sen diğer arkadaşlarımdan farklısın. Ne kadar heves etsemde sen istemeden bunu sana yapmam.
A: neye heves ediyomuşsun acaba..
T: ee şeye…
A: neye Tom neye ?
T: seni yatağa atmaya [ =O ]
A: öyle mi ?
T: ee şey evet..
A: aa bak kim geliyo !
T: kim ?
A: ( güüüüm ) [kapı kapandı ;D ]
T: off fena kekledi beni =/ [ ;D ]

Off bu çocuk gerçekten küçük beyinli. Beni yatağa atmak- gerizekalı ! Ona deliler gibi haykırıyorum. Çok sinirliyim çok..Bu arada bir ses duyuyorum ama ne .. Telefonum çalıyor.. Odaya çıkıp hemen telefonumu aldım arayan babam… [ babanın adı Michael ]

A: alo..
M: alo Alice . Naber kızım nasılsın ?
A: eh işte baba sen nasılsın ?
M: ben iyiyim de hayırdır kızım ne oldu hasta mısın ?
A: öyle sayılır. Kendimi halsiz hissediyorum yorgunum..
M: hmm. Aman kızım dikkat et kendine sağlığına..
A: peki.. Annem ne yapıyor..
M: oda alışverişe çıktı.. Neyse kızım kapatmam lazım toplantıya gireceğim.
A: tamam babacığım sonra görüşürüz by
M: by
…..

Zil çalıyo yine bu sefer kesinlikle Emma’dır.Çok sıkıldım evde çünkü..

A: kim o ?
E: benim Emma..
A: ohh be sonunda . hoşgeldin ..
E: hoşbulduk.. ne yaptın ben yokken ..
A: hiç bir şey..
E: hmm … bugün Tom seni soruyodu eve gidicem filan dedi adresi aldı benden geldi mi ?
A: aa.. hayır gelmedi.. ya hazuva girsek mi çok sıkıldım.
E: peki girelim üstümü değiştiriyim ..
A: tamam bende değiştiricem..

Üzerimizi değiştirip havlularımızı aldık biraz şemsiyenin altında oturduktan sonra havuza atladık . çıkıp kurulandım . Sonra bahçeye Dylan girdi. Nerden de çıktıysa bu salak.

A: ne işin var burda senin ?
D: korkma bebeğim zararım yok . Sana çok sexy olduğunu söylemişmiydim ?
A: defol git burdan Dylan.
D: kızınca daha çok seviyorum seni.
A: sana defol git burdan dedim..
D: içim yanıyo kızım anlasana hastayım sana.
A: için yanıyo demek bence serinlemenin zamanı geldi..

Dedim ve onu havuza ittim ;D

D: aaa .. naptın sen Alice..
A: serinletiyorum seni şekerim ;D uğraşma benle sonu bundanda kötü olur ..
D: [ havuzdan çıktı ] : herşeye rağmen yinede hastayım sana bee..
A: hasta olduğun belli..
E: bence bu müthiş sahnenin ardından bizde serinleyelim hadi atla..
A: Emma sen iyi misin ? onu şimdi ittim ya havuza mikroplarını salmıştır oracığa bende hasta olmak istemiyorum ama seni bilemem ..
E: doğru be canım haklısın ;D

____5 gün sonra___ sınıfta..

A: arkadaşlar 2 dk beni dinler misiniz ? Tam 1 hafta sonra evin bahçesinde doğum günü partisi yapacağım . Hepiniz davetlisiniz..
Sınıf : Heeeyyy xD
B: Tom buna çok sevinecek Alice..
B: o doğum günü partilerini çok sever hele de hediye almayı..
A: iyi de onu davet etmedim ki !
B&E: Ne ?
Kullanıcı profilini gör
rockperisi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Cuma Eyl. 11, 2009 6:12 pm

devam et cnm çok güsel pi

Kullanıcı profilini gör
scream_snn
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 1
Ruh Hali : 1
Rep Gücü : 880
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Ptsi Ekim 26, 2009 5:32 pm

yenii okuyucuu hehe süper devam et
Kullanıcı profilini gör
rockperisi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Ptsi Ocak 18, 2010 8:52 pm

DEVAM soru

Kullanıcı profilini gör
ironiq
Acemi üye
Acemi üye

Takımlar : 3
Rep Gücü : 311
Rep Puanı : 8

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   Perş. Şub. 18, 2010 11:41 pm

DeVaM edin yaa soru
Kullanıcı profilini gör http://nurettinsis.yetkinforum.com/forum.htm
Sponsored content

MesajKonu: Geri: "483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa   

"483 Tom's ranch was" 3. böLüm / 3. sayfa
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vadideki Zambak ~ Balzac